Solar Energia

Zadzwoń teraz: 882 648 228

Sklep fotowoltaiczny Solar Energia. Mamy to, czego szukasz!

solar energia, fotowoltaika

Sklep fotowoltaiczny Solar Energia kieruje ofertę do instalatorów fotowoltaiki. Na klientów czeka szeroki wybór komponentów, sprawdzone marki i indywidualne ceny.

Przychylny dla Solar Energia rok 2020 pozwolił na uruchomienie z początkiem 2021 roku sklepu internetowego z komponentami PV. Sklep Solar wyniósł działalność funkcjonującej od czerwca ubiegłego roku hurtowni na wyższy poziom, odpowiadając jednocześnie na rosnące zapotrzebowanie rynku.

Nasza hurtownia jest w stanie zaopatrywać firmy instalatorskie z całej Polski we wszystkie komponenty potrzebne do budowania instalacji PV – mówi Przemysław Przybyła, dyrektor handlowy Solar Energia.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

https://solar-energia.pl/napedzani-energia-sloneczna-czyli-solar-energia-w-pigulce/

Sklep fotowoltaiczny Solar Energia

Internetowy sklep Solar Energia powstał z myślą o wygodzie klientów, którzy preferują nowoczesne rozwiązania. Prócz stałego dostępu do interesujących ich produktów, na klientów sklepu czekają nowości i proponowany „Produkt dnia” w atrakcyjnych cenach.

Nad sklepem czuwa profesjonalna obsługa gotowa w każdej chwili odpowiedzieć na nurtujące klientów pytania z zakresu oferty, cen, dostępności produktów czy doradzić w wyborze.

Szeroka oferta dla instalatorów

Oferta sklepu oparta jest na produktach znanych, sprawdzonych marek – Huawei, ProJoy, Astronergy, JA Solar czy LONGi Solar. Instalatorzy mogą zaopatrzyć się w sklepie w między innymi:

  • Moduły fotowoltaiczne
  • Inwertery
  • Komplety zabezpieczeń AC + DC
  • Konstrukcje montażowe
  • Zabezpieczenia przeciwpożarowe


Masz jakieś pytania dotyczące sklepu? Napisz na sklep@solar-energia.pl lub zadzwoń pod numer +48 882 648 228.