Dofinansowanie

Dofinansowanie

Fotowoltaika dla domu Dom

Separator

Właściciele domów jednorodzinnych decydujący się na inwestycję w fotowoltaikę, mogą skorzystać z programu MÓJ PRĄD. Daje on możliwość otrzymania bezzwrotnej dopłaty do instalacji fotowoltaicznej w wysokości do 5000 zł. Program jest skierowany do osób fizycznych wykorzystujących energię naturalną na swój prywatny użytek.

Dodatkowo osoby planujące termomodernizację domu wraz z zainstalowaniem mikroinstalacji OZE (np. paneli fotowoltaicznych) mogą liczyć na dodatkową premię termomodernizacyjną wynoszącą do 21 % kosztów całej inwestycji.

Program
MÓJ PRĄD

Dopłata do 5000 zł

Premia
termomodernizacyjna

Zwrot do 21% kosztów
całej inwestycji

Fotowoltaika dla firmy

Separator

Dobrze prosperujący biznes jest otwarty na korzystne inwestycje. Dzięki inwestycji w fotowoltaikę Twoja firma zyska niezależność energetyczną, a także oszczędności na rachunkach za energię elektryczną. Ale to nie wszystko! Podłączając własną elektrownię solarną do sieci, firma staje się prosumentem. Oznacza to, że produkując nadwyżki prądu może go sprzedawać do sieci publicznej.

Wg obowiązującego prawa, sieć publiczna ma obowiązek odkupić taką energię. Ustawa OZE gwarantuje taki stan rzeczy do 2035 roku. Średnia cena za To czysty zysk dla Twojego biznesu!

Inne korzyści. Instalacja fotowoltaiczna podlega amortyzacji, która wynosi 10% w skali całego roku.
Można ją odpisać od podatku VAT – znowu oszczędzasz.

Corner

Prosument

Amortyzacja 10%/rok

Odpis VAT

Fotowoltaika dla gospodarstwa rolnego

Separator

Instalacja fotowoltaiczna to doskonała inwestycja dla osób rozliczających się z podatku rolnego. Oprócz zauważalnych oszczędności na rachunkach za prąd, właściciele gospodarstw rolnych mogą skorzystać aż z 25% dopłaty do instalacji (na mocy art. 13 Ustawy o podatku rolnym 2017 (Dz.U. 2016, poz. 617)).

Corner

25% dopłaty do instalacji

SZYBKO I SKUTECZNIE POMOŻEMY CI UZYSKAĆ DOPŁATĘ DO INSTALACJI FOTOWOLTAICZNEJ NIEZALEŻNIE CZY PLANUJESZ INWESTYCJĘ W DOMU, FIRMIE CZY GOSPODARSTWIE

Kontakt

SOLAR ENERGIA SP. J.

ul. Piastów 10M
66-600 Krosno Odrzańskie

Tel.: +48 882 648 228
biuro@solar-energia.pl

NIP: 9261685562
REGON: 388372979

+48 882 648 228

Zadzwoń
i skonsultuj
swój projekt!