Solar Energia

Zadzwoń teraz: 882 648 228
producenci_głowne
Świetlana przyszłość czeka!

Może właśnie Ciebie szukamy?

Jeśli chcesz dołączyć do pełnego energii zespołu profesjonalistów i razem z nami rozwijać centrum dystrybucji Solar Energia, sprawdź nasze aktualne oferty pracy. Sukces naszej firmy nie jest możliwy bez sukcesu członków zespołu – zapewniamy Ci pełne wsparcie, edukację i atrakcyjne warunki zatrudnienia.

Aktualne oferty

Firma logistyczna
Zakres prac

  • Stała obsługa spedycyjno-transportowa zamówień na terenie kraju oraz krajach UE
Wymagania

  • Terminowość, rzetelność
  • Dbałość w dostarczaniu przesyłek
  • Możliwość monitorowania przesyłek – warunek konieczny!
Oferujemy

  • Współpace z dynamicznie rozwijającą się firmią o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stałe zlecenia

Specjalista ds. Sprzedaży
Zakres obowiązków

  • Koordynacja operacji sprzedażowych
  • Pozyskiwanie i obsługa klientów
  • Budowanie relacji z klientami
  • Prowadzenie dokumentacji sprzedażowej
  • Sprzedaż produktów związanych z fotowoltaiką
  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych
Wymagania

  • Dyspozycyjności do pracy
  • Zaangażowanie, kreatywność, skuteczność
  • Miłej aparycji oraz kultury osobistej
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie arkuszy kalkulacyjnych Excel)
  • Wykształcenie minimum średnie
  • *NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA I WSZYSTKIEGO CIĘ NAUCZYMY
Oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Okazję do stałego rozwoju osobistego i zawodowego
  • Szansę awansu w strukturach firmy
  • Profesjonalne szkolenia i wsparcie merytoryczne
  • Wynagrodzenie oparte o podstawę i motywujący system premiowo -prowizyjny

Pracownik biurowy

  • Dbanie o odpowiedni obieg dokumentów
  • Organizacja pracy biura
  • Przyjmowanie i wysyłanie korespondencji
  • Obsługa telefonu biurowego
  • Współpraca z innymi działami Spółki
  • Realizacja innych zadań zleconych przez przełożonego
  • Współpraca z działem księgowości
  • Współpraca z działem logistyki
Wymagania

  • Umiejętność planowania i organizacji własnej pracy
  • Umiejętność obsługi urządzeń biurowych
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie