Solar Energia

Zadzwoń teraz: 882 648 228
producenci_głowne
Jesteśmy w kontakcie!
producenci_głowne
Jesteśmy w kontakcie!

Solar Energia Wankowicz Glezer Sp. J.

ul. Piastów 10M
66-600 Krosno Odrzańskie

Tel.: +48 664 774 167
biuro@solar-energia.pl

NIP: 9261685562
REGON: 388372979
KRS: 0000888302

Konto bankowe:
mBank 74 1140 2004 0000 3502 8107 8402

Solar Energia SP. J.

ul. Piastów 10M
66-600 Krosno Odrzańskie

Tel.: +48 882 648 228
biuro@solar-energia.pl

NIP: 9261685562
REGON: 388372979
KRS: 0000888302

Konto bankowe:
mBank 74 1140 2004 0000 3502 8107 8402

Dział obsługi klienta

Katarzyna Skalniak
Katrzyna Skalniak
Manager ds. obsługi klienta

664 774 167
kskalniak@solar-energia.pl
Katrzyna Skalniak
Manager ds. obsługi klienta
664 774 167
kskalniak@solar-energia.pl
Monika_Morelecka
Monika Morelecka
Specjalista ds. obsługi klienta

882 648 228
mmorelecka@solar-energia.pl
Monika Morelecka
Specjalista ds. obsługi klienta
882 648 228
mmorelecka@solar-energia.pl
Patrycja Gumulińska
Patrycja Gumulińska
Specjalista ds. obsługi klienta

795 307 111
pgumulinska@solar-energia.pl
Patrycja Gumulińska
Specjalista ds. obsługi klienta
538 335 558
pgumulinska@solar-energia.pl

Znajdź opiekuna Twojego regionu


Dział handlowy

Dawid Włodarczyk
Dawid Włodarczyk
Dyrektor zarządzający

795 434 055
dwlodarczyk@solar-energia.pl
Grzegorz_Jankowiecki
Grzegorz Jankowiecki
Manager działu handlowego

606 939 338
gjankowiecki@solar-energia.pl
Katarzyna Skalniak
Katrzyna Skalniak
Manager ds. obsługi klienta

664 774 167
kskalniak@solar-energia.pl
Przemysław_Kulczyński
Przemysław Kulczyński
Przedstawiciel handlowy

882 646 816
pkulczynski@solar-energia.pl
Joanna Rafalska
Joanna Rafalska
Przedstawiciel handlowy

664 518 494
jrafalska@solar-energia.pl
Michał Lisowski
Michał Lisowski
Przedstawiciel handlowy

668 808 910
mlisowski@solar-energia.pl
Paulina Silska
Paulina Silska
Przedstawiciel handlowy

795 435 304
psilska@solar-energia.pl
Jakub Lewandowicz
Jakub Lewandowicz
Przedstawiciel handlowy

795 333 771
jlewandowicz@solar-energia.pl
Angelina Kruczek
Angelina Kruczek
Przedstawiciel handlowy

880 333 342
akruczek@solar-energia.pl
Karolina Petluszewska - księgowa
Ksiegowość
Karolina Petluszewska
Główna księgowa
792 502 680
kpetluszewska@solar-energia.pl
Michał Nowak
Dział techniczny
Michał Nowak
Specjalista ds. technicznych
575 942 360
mnowak@solar-energia.pl
Sławomir Bąk
Logistyka
Sławomir Bąk
Specjalista ds. transportu
888 551 567
logistyka@solar-energia.pl