Solar Energia

Zadzwoń teraz: 882 648 228
producenci_głowne
Napędzani dobrą energią
producenci_głowne
Napędzani dobrą energią

Poznaj nasz zespół!

Dwa lata – tyle wystarczyło, by Solar Energia z sześcioosobowej ekipy stała się firmą o zasięgu międzynarodowym, której jakość i wiarygodność potwierdza szerokie portfolio zadowolonych, powracających klientów.

Nasz sukces nie byłby możliwy, gdyby nie ludzie pełni zaangażowania i pasji, ale przede wszystkim – doświadczenia i merytorycznej wiedzy będącej podstawą naszej działalności. To oni na co dzień dbają o Twoją dobrą energię.


Poznaj naszą kadrę!

To oni dbają o prawidłowe funkcjonowanie firmy!

Piotr Wankowicz
CEO

Dawid Włodarczyk
Dyrektor zarządzający

Karolina Petluszewska
Główna księgowa

Agata Gołąb
Manager ds. operacyjnych

Angelina Kruczek
Managers ds. marketingu

Jakub Lewandowicz
Manager działu handlowego

Marcin Niekraszewicz
Specjalista ds. technicznych

Wartości, w które wierzymy

zaufanie

Zaufanie

W biznesie i w życiu stawiamy na wiarygodność, transparentne działanie i wzajemny szacunek – zarówno w kontaktach wewnątrz zespołu, jak i z klientami. Dzięki temu budujemy długotrwałe relacje oparte na zasadzie win-win. Naszą wiarygodność potwierdza nie tylko szerokie portfolio zadowolonych klientów, sprawdzona sieć producentów i dystrybutorów, ale też dynamiczny rozwój.

 

innowacyjnos?c?

Innowacyjność

W naszej branży nie ma miejsca na zastój. Stale się rozwijamy, by być na bieżąco z Trendami i nowościami technologicznymi, dzięki którym możemy dostarczać naszym klientom rozwiązania najwyższej klasy. Dbamy o edukację i poszerzenie zarówno swoich kompetencji, jak i świadomości innych, organizując szkolenia oparte na nowoczesnej formule łączącej merytoryczną wiedzę naszych ekspertów z praktycznymi warsztatami.  
bezpieczen?stwo

Bezpieczeństwo

Słuchamy rynku i naszych klientów – znamy ich obawy, oczekiwania i wątpliwości. Z tą wiedzą możemy tworzyć ofertę opartą na bezpiecznych rozwiązaniach od renomowanych producentów światowej klasy. Ich produkty w połączeniu z zaufaną siecią dystrybutorską i wiedzą naszych specjalistów stanowią kompleksową, niezawodną ofertę Solar Energia.  

Chcesz do nas dołączyć?

kariera