producenci_głowne
Podążamy za zmieniającym się światem
Zaufaj naszemu doświadczeniu
producenci_głowne
Napędzani dobrą energią

Poznaj nasz zespół!

Dwa lata – tyle wystarczyło, by Solar Energia z sześcioosobowej ekipy stała się firmą o zasięgu międzynarodowym, której jakość i wiarygodność potwierdza szerokie portfolio zadowolonych, powracających klientów.

Nasz sukces nie byłby możliwy, gdyby nie ludzie pełni zaangażowania i pasji, ale przede wszystkim – doświadczenia i merytorycznej wiedzy będącej podstawą naszej działalności. To oni na co dzień dbają o Twoją dobrą energię.

Poznaj naszą kadrę!

To oni dbają o prawidłowe funkcjonowanie firmy!

Piotr Wankowicz
CEO

Dawid Włodarczyk
Dyrektor zarządzający

Karolina Petluszewska
Główna księgowa

Marcin Niekraszewicz

Manager ds. Rozwoju Biznesu

Michał Nowak
Manager ds. controllingu

Sławomir Bąk
Manager ds. logistyki

Wartości, w które wierzymy

Frame 201

Zaufanie

W biznesie i w życiu stawiamy na wiarygodność, transparentne działanie i wzajemny szacunek – zarówno w kontaktach wewnątrz zespołu, jak i z klientami. Dzięki temu budujemy długotrwałe relacje oparte na zasadzie win-win. Naszą wiarygodność potwierdza nie tylko szerokie portfolio zadowolonych klientów, sprawdzona sieć producentów i dystrybutorów, ale też dynamiczny rozwój.

 

Frame 202

Innowacyjność

W naszej branży nie ma miejsca na zastój. Stale się rozwijamy, by być na bieżąco z Trendami i nowościami technologicznymi, dzięki którym możemy dostarczać naszym klientom rozwiązania najwyższej klasy. Dbamy o edukację i poszerzenie zarówno swoich kompetencji, jak i świadomości innych, organizując szkolenia oparte na nowoczesnej formule łączącej merytoryczną wiedzę naszych ekspertów z praktycznymi warsztatami.  
Frame 200

Bezpieczeństwo

Słuchamy rynku i naszych klientów – znamy ich obawy, oczekiwania i wątpliwości. Z tą wiedzą możemy tworzyć ofertę opartą na bezpiecznych rozwiązaniach od renomowanych producentów światowej klasy. Ich produkty w połączeniu z zaufaną siecią dystrybutorską i wiedzą naszych specjalistów stanowią kompleksową, niezawodną ofertę Solar Energia.  

Chcesz do nas dołączyć?

kariera